Hakkımızda

Mazisi tarihi çağlara dayanan çeşitli uygarlıklara ev sahipliği yapmış medeniyetin kucağında Hotel Taşsaray bu gizemi yaşamak ve tarihe tanıklık etmek için sizleri
çağırıyor.

Kapısından girdiğiniz andan itibaren Anadolu insanının üstün misafirperverliğiyle karşılanacaksınız. Bu muhteşem atmosferde benzersiz bir deneyime hazır mısınız?

1987 yılından beri kazanmış olduğumuz tevrübe ile hizmet veren Taşsaray Otel‘imiz bölgenin mimari yapısına uygun nitelikte yapılmış olup şehir merkezine ve Kapadokya’da gezilecek yerlere eşit mesafededir. Yarım porsiyon hizmet vermekte olup, üretkenliğimiz ve “hayır” demeyi sevmeyen arkadaşlarımız ile bölgemize gelen misafirlerimizi ağarlamaktan gurur duyarız.

Tam donanımlı 50 kişilik ve 90 kişilik iki ayrı salonumuz ile özellikle iş dünyasında konaklamalı ve konaklamasız birçok tıoplantılar düzenlemekteyiz. Bu taleplerde misafirlerimiz yüzme havuzundan ve spordan da yararlanmaktadır.

Son zamanlarda yerli misafirlerimizin en çok tercih ettiği otel olmanın ayrıcalığını yaşıyoruz. Bu bağlamda bireysel ve gruplar ile gelen misafirlerimize erken rezervasyon, özel dönem indirimleri gibi fırsatlar da sunuyoruz.

Konum:
Sarı taş yapıdan oluşan 189 odalı otelimiz Kapadokya’nın merkezi olan Ürgüp ilçesinde hizmet vermektedir.

Mesafeler:
Nevşehir Kapadokya Havalimanı: 60 km
Kayseri Erkilet Havalimanı: 80 km
Nevşehir Şehirlerarası Otogar: 22 km
Ürgüp Otogar: 1 km

Sezon:12 Ay

Kredi Kartı: Bütün kredi karları geçerlidir.

STANDARTLARIMIZ